Det som startet som et lite trykkeri i 1917 har nå i tre generasjoner
forsynt Egersund og Dalane med trykte ord og bilder.

Kontakt oss

Kristian Fuglseth
Daglig leder
Papirtrykk, skilt, dekor

Mobil: 90 99 20 22
kristian@refu.no

Tor Fuglseth
Produksjon, papir/folie

Mobil: 90 72 21 97
tor@refu.no

Frank Johnsen
Markedskonsulent

Mobil: 91 59 71 95
frank@refu.no

Wenche Larsen
Tekstiler, profilmateriell

Mobil: 95 78 10 85
wenche@refu.no

Tore Skogen
Skilt, dekor

Mobil: 47 88 27 00

Olav Madland
Tekstiler, profilmateriell

Mobil: 41 92 40 00
olav@refu.no

Inghild Nodland
Skilt, dekor

Mobil: 47 88 97 00
inghild@refu.no

Post- og besøksadresse:

Egersund Næringspark  /  Langholmveien 6  /  4373 Egersund

Kontakt oss

post@refu.no
Tlf: 51 49 49 00